Eskişehir Tepebaşı'nda mahkemeden satılık 1.582 m² arsa Eskişehir Tepebaşı'nda mahkemeden satılık 1.582 m² arsa

Afyonkarahisar Merkez'de 370 m² arsa icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/6573 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri:
Borçlu Muammer SEÇEN'in tam hisse ile malik olduğu "ARSA" vasıflı, 370,59 m2 yüzölçümlü Afyonkarahisar İli Merkez İlçesi Susuz-Sakarya Mahallesi 294 ada 1 parsel sayılı taşınmaz satışa çıkartılmıştır. Taşınmazın Afyonkarahisar Valiliğine 7,70 km mesafede olduğu, genellikle orta gelir grubunun tercih ettiği mesken bölgesi içinde olduğu, civarında her türlü ihtiyacı karşılayacak işletmelerin mevcut olduğu, ulaşım ve yapı sorununun bulunmadığı, boş durumda olduğu görülmüştür. Taşınmazın imarı durumu, mevkii ve konumu ile değerine tesir eden tüm unsurları dikkate alınarak yapılan değerlendirmede 741.180,00 TL olduğu anlaşılmıştır.
Adresi: Afyonkarahisar-Merkez-Susuz-Sakarya Mah.- 294 Ada 1 Parsel Afyonkarahisar Merkez / AFYONKARAHİSAR
Arsa Yüzölçümü: 370,59 m2
İmar Durumu: Taşınmaz imar planında konut alanında kalmakta olup, ayrık nizam 3 kata kadar müsaadelidir.
Kıymeti: 741.180,00 TL
KDV Oranı: %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu Kaydında Yazılı olduğu gibidir. (Tapu Sicil Tüzüğünün aleniliği ilkesi gereğince her zaman incelenebilir)

Kaynak: ilan.gov.tr