Ayhan Bora Kaplan Dosyasında Ciddi Gelişme! 7 Kişi Daha Tutuklandı Ayhan Bora Kaplan Dosyasında Ciddi Gelişme! 7 Kişi Daha Tutuklandı

Adıyaman Altınşehir Şehit Ahmet Yıldırım Polis Merkezi'nde polis memuru S.U.Ş. tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucunda şehit düşen Karakol Amiri Başkomiser Kamuran Üçgül ve Asayiş Şube Ekipler Amiri Gökhan Özer için Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü bahçesinde veda töreni düzenlendi.

A W192234 06

Cenazeler İçin Ayrı Ayrı Yolculuk

Törende, evli ve 2 çocuk babası olan Kahramanmaraş doğumlu Karakol Amiri Başkomiser Kamuran Üçgül'ün cenazesi Osmaniye'nin Kadirli ilçesine, evli olan Sivas doğumlu Asayiş Şube Ekipler Amiri Gökhan Özer'in cenazesi ise İstanbul'a gönderildi.

A W192234 02

İlginç Detaylar ve Katılımcılar

İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu, Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, Vali Osman Varol, Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, İl protokolü, kurum müdürleri, STK temsilcileri, askeri erkanlar, polisler ve çok sayıda kişi cenaze törenine katıldı. Şehitlerin yakınları ve meslektaşları ise gözyaşlarına boğuldu.

Kaynak: İHA