Adana’da eski emniyet müdürü ve Adana Büyükşehir Belediyesi eski zabıta daire başkanı Bayram Kadir Tüylü, 3 ay önce yakalandığı prostat kanserine yenik düştü. Tüylü, resmi törenle gözyaşları arasında uğurlandı.

A W232255 06 Result

Hatay'da eşinin ekmek fırınını devralan Gülcan usta kızlarıyla ateşin başında Hatay'da eşinin ekmek fırınını devralan Gülcan usta kızlarıyla ateşin başında

Kansere Yenik Düştü

58 yaşında olan Bayram Kadir Tüylü, evli ve iki çocuk babasıydı. Üç ay önce prostat kanserine yakalanan Tüylü, hemen tedaviye başladı. Ancak dün aniden durumu ağırlaşınca Seyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tüylü, hayata gözlerini yumdu.

A W232255 04 Result

Resmi Törenle Uğurlandı

Bayram Kadir Tüylü için Kabasakal Mezarlığı'nda resmi bir tören düzenlendi. Adana Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve çok sayıda seveni, Tüylü'nün cenazesine katıldı. Tüylü'nün cenazesi, morgdan silah arkadaşlarının omuzlarında namazının kılınacağı yere getirildi. Cenaze namazının ardından naaşı, yine silah arkadaşlarının omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı. Bu sırada Tüylü'nün eşi ve çocukları gözyaşlarına hakim olamadı.

A W232255 05

Bayram Kadir Tüylü Kimdir? 

Eski emniyet müdürü olan Bayram Kadir Tüylü, kariyerinde Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü yaptı. Daha sonra Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünden sorumlu emniyet müdür yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra emekli oldu. Emeklilik döneminde ise Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı görevini üstlendi.

Adana'da iki araç çarpışıp yayanın üzerine devrildi Adana'da iki araç çarpışıp yayanın üzerine devrildi

Kaynak: İHA