Acun Medya’nın sahibi olan iş insanı Acun Ilıcalı, popüler Survivor programını bir turizm etkinliği haline getiriyor. Ilıcalı, Survivor hayranlarına özel olarak, 'Birleşme Partisi’ni de içeren bir ‘Dominik Turu’ düzenleyecek.

Birleşme Partisi ve Daha Fazlası

AF Seyahat, Acun Medya’nın bir kuruluşu, 'Dominik Turu’nu düzenleyecek. Tur katılımcıları, Survivor yarışmacıları ve Acun Ilıcalı’nın da katılacağı Birleşme Partisi’ne katılma fırsatı bulacaklar.

İnci Taneleri’nin 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Azem ve Dilber Arasında Neler Oluyor? İnci Taneleri’nin 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Azem ve Dilber Arasında Neler Oluyor?

Ancak paketin içeriği sadece Birleşme Partisi ile sınırlı değil. Üçüncü kez düzenlenecek olan tur, Birleşme Partisi ile sona ermeyecek. Katamaran Turu ve Saona Adası turu ile Karayipler’de Dominik Cumhuriyeti’ni keşfetme fırsatı sunulacak. Ayrıca, Dominik’e özel kahve, kakao ve tütünler de deneyimlenebilecek.

Oyun Alanında Yarışma Fırsatı

Katılımcılar, Survivor oyun çekimlerini izleyebilecekler ve daha sonra kura çekilerek belirlenen rakiplerle oyun alanında yarışma deneyimi yaşayabilecekler.

Kontenjan Sınırı 100 Kişi Olabilir

8 - 14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan seyahatte, şu anda belirtilen bir kontenjan sayısı yok. Ancak, AF Seyahat Acentesi’nden yetkililerin aktardığı bilgilere göre, geçen sene 60-70 kişi katılmış. Yetkililer, bu sene bu sayının 100 kişi olabileceğini belirtiyorlar.

Tek Kişilik Ücret 2.999 Dolar

Konaklama, uçak bileti ve yemek ücretleri dahil olmak üzere paketin tek kişilik ücreti 2.999 dolar (yaklaşık 90.413 TL) olarak belirlenmiştir. 

Kaynak: Haber Merkezi