A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası için Polonya ile yapacağı özel maç öncesi hazırlıklarını sürdürdü. Opalenica kasabasında gerçekleştirilen antrenman, teknik direktör Vincenzo Montella'nın liderliğindeki bir çalışma olarak devam etti.

Kamp yapılan tesislerde gerçekleştirilen antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık oldu. Bu bölümde, mobilizasyon ve kuvvet çalışmalarıyla fitness üzerine odaklanıldı. Antrenman, ısınma hareketleri ve düz koşu ile başladı, ardından futbolcular top kapma çalışmaları için iki gruba ayrıldı. Basına açık bölümün ardından, antrenmanın geri kalan kısmında ise taktik çalışmalar yapıldı. TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, antrenmanı yakından takip etti. Ayrıca, Ümit Milli Takım'dan Bertuğ Yıldırım ve Enis Destan da antrenmanda yer aldı.

Türkiye Kupası'nın yeni formatı nasıl olacak? Federasyon açıkladı Türkiye Kupası'nın yeni formatı nasıl olacak? Federasyon açıkladı

Cenk Tosun'a Özel Kutlama

Bugün doğum günü olan Cenk Tosun için antrenman öncesinde futbolcular ve teknik heyet tarafından eğlenceli bir kutlama gerçekleştirildi.

A Milli Futbol Takımı, Polonya maçı öncesi hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Kaynak: İHA