Şampiyon Fenerbahçe Şampiyon Fenerbahçe

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde yarın Avusturya ile deplasmanda oynayacağı özel maçın hazırlıklarını tamamladı.  Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki BVSC-Zuglo Takımı'nın tesislerinde gerçekleşen antrenman, Teknik Direktör Vincenzo Montella'nın liderliğinde yapıldı. İlk 15 dakikası basına açık olan antrenman, oyuncuların performansını gözler önüne serdi.

A Milli Futbol Takımı Avusturya maçı öncesi hazırlıklarını tamamladı

Montella, antrenman öncesi oyuncularıyla kısa bir toplantı yaptıktan sonra, eğlenceli ısınma oyunları gerçekleştirildi. Ardından pas çalışmalarına geçilerek, maç için son dokunuşlar yapıldı. Antrenmanın kapalı bölümünde ise Avusturya'ya karşı uygulanacak taktikler üzerinde detaylı bir şekilde duruldu.

Aday kadroda bulunan tüm oyuncuların katıldığı hazırlık çalışmalarının ardından, milli takım bugün saat 17.30'da Budapeşte'den kalkacak uçakla Viyana'ya hareket edecek.

Teknik Direktör Vincenzo Montella ve bir futbolcu, TSİ 19.30'da karşılaşmanın oynanacağı Ernst Happel Stadı'nda basın toplantısına katılacak, maç öncesinde son değerlendirmeleri basın mensuplarıyla paylaşacaklar.

Kaynak: İHA