EURO 2024 finalistlerinden Avusturya ile 26 Mart Salı günü Viyana'da özel bir maçta karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı, müsabakanın hazırlıklarına Budapeşte'de yoğun bir tempoda devam ediyor. Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde, BVSC-Zuglo Kulübü'nün tesislerinde gerçekleştirilen idman, takımın performansını artırmak adına önemli bir adım olarak görülüyor.

A Milli Futbol Takımı Avusturya Hazırlıklarını Sürdürdü (3) Result

Tam Kadro ile İdman

A Milli Takım'ın Budapeşte'deki antrenmanı, tam kadro gerçekleştirilen idman ile başladı. Isınma hareketlerinin ardından teknik çalışmalar ve dar alanda çift kale maç yapıldı. Takımın hız ve dayanıklılık kazanması için yapılan bu çalışmaların son derece verimli geçtiği belirtiliyor.

Basına Açık İdman

Yarın saat 11.00'de aynı tesiste yapılacak olan idman, ilk 15 dakikası basına açık olacak. Bu idmanla birlikte A Milli Takım, Avusturya maçının hazırlıklarını tamamlayacak. Takımın maç öncesi son dokunuşlarını yapacağı bu antrenman, büyük bir heyecanla bekleniyor.

A Milli Futbol Takımı Avusturya Hazırlıklarını Sürdürdü (2) Result

Önemli İsimler Antrenmanı Takip Etti

A Milli Takım'ın Budapeşte'deki antrenmanını T.C. Budapeşte Büyükelçisi Gülşen Karanis Ekşioğlu ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi de yakından takip etti. Bu ziyaret, milli takıma verilen desteğin ve uluslararası ilişkilerin önemini bir kez daha ortaya koydu.

Antalyaspor'un Eski Futbolcusu Joseph Boum Hayatını Kaybetti Antalyaspor'un Eski Futbolcusu Joseph Boum Hayatını Kaybetti

A Milli Takım Avusturya maçı hazırlıklarına başladı A Milli Takım Avusturya maçı hazırlıklarına başladı

Kaynak: İHA