Koç (21 Mart - 19 Nisan): Enerjiniz ve motivasyonunuz bugün yüksek. Spor yapmak için mükemmel bir gün! 

koç

Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs): Finansal hedeflerinizi belirlemek ve adım adım ilerlemek için bugünü kullanın. Ek gelir kaynaklarına yönelmek size destek olabilir. 

boğa

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran): Değişken enerjinizle bugün farklı sporları denemek sizin için harika olabilir. 

26 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumları: Yıldızlar Bugün Ne Diyor? 26 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumları: Yıldızlar Bugün Ne Diyor?

ikizler

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz): Huzur arıyorsanız bugün sakin bir parkta oturun veya sessiz bir kumsalda yürüyün. Doğayla iç içe olmak sizin için mucizevi bir deneyim olabilir. 

yengeç

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos): Uyumlu ve adil olun. Borç verirken taraflar arasında adil bir anlaşma yaponve ilişkilere dikkat edin.

aslan

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül): Detaylara odaklı yapınızla, spor planınızı detaylandırabilirsiniz. 

başak

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim): İçsel belirsizlikler maddi konularda endişe yaratabilir. Duygusal dengeyi korumak için güçlü bir bütçe oluşturun ve gereksiz harcamalardan kaçının. 

terazi

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım): Derin bağlar ve tutku dolu bir evlilik sizin doğanızda var. Ancak, güvene odaklanın ve partnerinizle duygusal olarak bağlantı kurun.

akre

Yay (22 Kasım - 21 Aralık): Macera arzunuzla insanların hayatına heyecan katın. Belki bir arkadaşınızı bir etkinliğe davet ederek, onun rutininden çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

yay

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak): Sosyal çevrenizle mali konuları konuşmak zor olabilir. Bugün, arkadaşlarınızla ekonomik stratejileri paylaşmaktan kaçının. 

oğlak

Kova (20 Ocak - 18 Şubat): Bugün şehri keşfetmekten hoşlanabilirsiniz. Farklı kafelerde oturun, sokak sanatını inceleyin ve merak ettiğiniz bir konuda yeni bilgiler edinin.

kova

Balık (19 Şubat - 20 Mart): Duygusal zekanızla, evliliğinizde sevgi dolu bir atmosfer yaratırsınız. İhtiyaçlarınızı açıkça ifade etmek ve partnerinizle duygusal bağ kurmak önemlidir. 

balık

Kaynak: Tayfun Akyatan