Koç (21 Mart - 19 Nisan): Liderlik arzusuyla dolup taşabilirsiniz. Ancak, başkalarının da görüşlerini önemseyin ve grup kararlarına açık olun. 

koç

Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs): Açık fikirli olun ve farklı bakış açılarınıza değer verim. Tartışmaları öğrenme fırsatı olarak görün.

boğa

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran):  Sporu günlük rutinine dahil edin. Koşu veya yürüyüş yaparken doğayı keşfet, bu sizinn için hem fiziksel hem de zihinsel bir denge sağlar. 

ikizler

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz): Uyku kalitenizi artırmak için bugün rahatlatıcı ritüeller uygulayın. Rahatlatıcı bir banyo veya hafif bir kitap okuma iyi bir gece uykusu için yardımcı olabilir. 

yengeç

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos): Uyku kalitenizi artırmak için bugün rahatlatıcı ritüeller uygulayın. Rahatlatıcı bir banyo veya hafif bir kitap okuma iyi bir gece uykusu için yardımcı olabilir. .

aslan

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül): Bugün farklı bir etkinlikle enerjini yükleyebilirsiniz. Yoga dersine katılın, yerel bir müze gezmeye gidin veya sadece şehri yürüyün.

başak

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim): Denge ve uyumu arayan Terazi, evliliğinde adil ve eşit bir ortam yaratır. Ortak kararlar alırken partnerinize danışın ve onun görüşlerini önemseyin. 

terazi

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım): Egoların çarpışması anlamına gelebilecek durumlardan kaçının. İşbirliği yapmaktan çekinmeyin ve başkalarının görüşlerini önemseyin. 

akrep

Yay (22 Kasım - 21 Aralık): Bol sıvı tüketimiyle vücudunuzu destekleyin. Sıcak içecekler ve bitki çayları soğuk algınlığına karşı iyi gelebilir. 

Kıskançlık Krizi Korkunç Sona Erdi Kıskançlık Krizi Korkunç Sona Erdi

yay

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak): Seyahat planlarınızda iletişim aksaklıkları yaşanabilir. Rezervasyonları kontrol edin ve seyahat belgelerinizi önceden hazırlayın. 

oğlak

Kova (20 Ocak - 18 Şubat): İçsel belirsizlikler dikkatinizi dağıtabilir. Güvendiğiniz bir arkadaşınızdan destek alın ve duygusal dengeyi koruyun. 

kova

Balık (19 Şubat - 20 Mart): Çevrenizdeki insanların hislerine duyarlılık gösterin. Belki bir arkadaşınızın duygusal desteğinize ihtiyacı var, sizinle konuşmak fayda sağlayabilir. 

balık

Kaynak: HABER MERKEZİ