Türk Telekom'un oyun markası GAMEON, oyunseverlere ve oyun ekosistemine fayda sağlamaya devam ediyor. GAMEON, popüler oyunlar arasında yer alan PUBG: BATTLEGROUNDS oyunu için toplam 100 bin TL ödül havuzuna sahip bir turnuva düzenliyor.

Açık Elemeler ve Büyük Final

GAMEON PUBG: BATTLEGROUNDS Turnuvası'nda kayıtlar 1-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Açık elemeler ise 11-13 Mayıs tarihlerinde yapılacak ve üst tura çıkacak takımlar belirlenecek. Üç günlük açık elemelerin ardından 1-2 Haziran tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlenecek yarı final ve final mücadelelerinde toplam 100 bin TL'lik ödül havuzu sahiplerini bulacak. Turnuvanın yarı final ve final maçları, Türk Telekom GAMEON'un Discord sunucusu üzerinden takip edilebilecek ve ayrıca GAMEON Twitch & Youtube ile Tivibu Spor kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Call of Duty Black Ops 6 duyuruldu! Fragman yayınlandı Call of Duty Black Ops 6 duyuruldu! Fragman yayınlandı

Oyunseverler için Özel İçerikler ve Turnuvalar

Türk Telekom GAMEON, oyunseverlere yüksek hızda fiber internet erişimi sağlarken aynı zamanda birbirinden özel oyun içerikleri ve turnuvalarını takip etme imkanı sunuyor. GAMEON, oyuncuları çevrim içi ve çevrim dışı etkinliklerde bir araya getirerek etkileşimini arttırıyor ve yeni turnuvalarla oyunculara kendilerini gösterebilecekleri platformlar sunmaya devam ediyor.

Kaynak: İHA