Genel Başkanı Özgür Özel Haberleri

Genel Başkanı Özgür Özel haberleri ve güncel Genel Başkanı Özgür Özel gelişmeleri, Genel Başkanı Özgür Özel ile ilgili tüm video, Genel Başkanı Özgür Özel fotoğrafları ve Genel Başkanı Özgür Özel haberleri Akdeniz Gerçek Gazetesi | Antalya Haberleri sitemizde


SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 yıl aradan sonra ilk kez Cumhuriyet Halk Partisi’ni (CHP) ziyaret ederek CHP Genel Başkanı Özgür...

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, AYM Başkanı Kadir Özkaya, Yargıtay Başkanı Ömer Kerkez ve Danıştay Başkanı Zeki Yiğit’e ziyaretlerde bulunacak.

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Reyhanlı saldırısının 11. yıl dönümünde, hayatını kaybedenleri sosyal medya hesabından yayımladığı duygusal mesajla andı.

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmenin ardından Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelecek.

GÜNDEM

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel, AKP Genel Merkezi'nde görüşme gerçekleştirdi.

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Süper Lig'e yükselen İzmir'in köklü kulübü Göztepe'yi tebrik ederek, önümüzdeki sezonda başarılar diledi.

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, TBMM CHP Grup toplantısında açıklamalar yaptı.

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul'un mimari değişimi ve geleceği konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Tuzla Piyade Okulu'nda yaşanan olaylarla ilgili sert bir şekilde açıklama yaptı.