Yılbaşı bu sene pazar akşamına denk geldiği için otellerde büyük bir hazırlık başladı. Ünlü sanatçılar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden Antalya'ya, termal otellerden kayak otellerine kadar birçok farklı mekânda sahne alacak. Bu programlar kapsamında, Tarkan ve Melek Mosso Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde, Ebru Gündeş ve Sibel Can Antalya'da, Deniz Seki Afyonkarahisar'da, Ümit Besen Mersin'de yılbaşı konserlerinde dinleyicilerle buluşacak.

Tarkan'ın Büyüsü KKTC'de

Bu yılbaşında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde büyük bir heyecan var. Tarkan, 31 Aralık gecesi Bafra'daki bir otelde konser verecek. Tarkan'ın sahne alacağı otelde konaklamak isteyenler için rezervasyonlar belirli bir tarih aralığında yapılmalı, ve minimum 2 ya da 3 gece konaklama yapılması gerekiyor. Tarkan, saat 23.50'ye kadar sahnede kalacak.

tarkan 1

KKTC'de Diğer Programlar

Bafra'daki otellerde aynı gece Derya Uluğ, Emre Altuğ ve İrem Derici de konser verecek. KKTC'deki diğer mekânlarda da birbirinden ünlü isimler sahne alacak. Girne'de Gökhan Tepe, Ebru Gündeş, Tan Taşçı, Sıla, Niran Ünsal ve Özcan Deniz, Gazimağusa'da Gülden ve Melek Mosso, Lefkoşa'da ise Fedon konser verecek.

irem derici

Antalya'da Unutulmaz Konserler

Antalya da yılbaşı gecesinde dopdolu bir program sunuyor. Belek'te Özcan Deniz, Ebru Gündeş ve Gökhan Tepe, Kemer'de Sibel Can, Volkan Konak, Erol Evgin, Fatih Erkoç ve Karsu, Lara'da Nez ve Tayfun, Kundu'da Burak Yeter, Bülent Serttaş ve Işın Karaca hayranlarıyla buluşacak.

ebru gündeş

Termal Otellerde Afyonkarahisar Rüzgarı

Afyonkarahisar'daki termal otellerde de ünlü sanatçılar sahne alacak. Cenk Eren, Ahmet Selçuk İlkan, Bendeniz, Ferman Toprak, Deniz Seki, Yılmaz Morgül ve Cengiz Kurtoğlu, Afyonkarahisar'da unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

deniz seki

Mersin'de Ümit Besen ve Ozan Orhon, Çeşme'de Simge Sağın, Sapanca'da Hülya Avşar ve Ferhat Göçer sahnede olacak. 

Neslim Güngen'in şahsi mal varlıklarına el konuldu! Neslim Güngen'in şahsi mal varlıklarına el konuldu!

simge sağın 2

Kars- Sarıkamış'taki kayak otellerinde Merve Özbey ve Sinan Güleryüz, Bolu-Abant'ta ise Rober Hatemo ve Zara konserleri olacak. 

zara

Kaynak: HABER MERKEZİ