2024 Milli Piyango çekilişi için heyecan dorukta! Yarım, tam ve çeyrek biletlerin satışının son gününde, herkes büyük ikramiyenin kime çıkacağını merakla bekliyor. Yılbaşı gecesi gerçekleştirilecek çekiliş, büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet etmesi durumunda, bu özel anı yaşayacak şanslı bir kişiyi belirleyecek. Peki, Yılbaşı 2024 Milli Piyango büyük ikramiye kime çıktı? 400 milyon TL hangi ile, şehre çıktı? Çeyrek, yarım, tam hangi bilete çıktı? İşte detaylar...

2024 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi: Büyük İkramiye Kimin Oldu?

2024 Yılbaşı Milli Piyango çekilişi sonuçlandı ve büyük ikramiye sahibini buldu. Peki, 400 milyon TL’lik büyük ikramiye hangi ile, hangi şehre çıktı? Çeyrek, yarım, tam biletlerden hangisi büyük ikramiyeyi kazandı? İşte merak edilen tüm detaylar…

Milli Piyango Çekilişi Heyecanı

Yılbaşı gecesi gerçekleştirilen çekilişle, büyük ikramiye sahibini buldu. Çeyrek bilete isabet eden büyük ikramiye, bu özel anı yaşayan şanslı kişiyi belirledi.

Meteoroloji açıkladı: Ülkenin hangi bölgelerinde hava nasıl etkili olacak? Meteoroloji açıkladı: Ülkenin hangi bölgelerinde hava nasıl etkili olacak?

Büyük İkramiye Miktarı

Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 400 milyon TL oldu. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 2 milyar 355 milyon 650 bin TL’ye ulaştı.

Bilet Fiyatları

Bu yıl çeyrek bilet 100 TL, yarım bilet 200 TL ve tam bilet ise 400 TL’den satışa sunuldu. Yılbaşı özel çekilişinin sonuçları, Milli Piyango’nun internet sayfasından öğrenilebilecek.

Kaynak: Kamer Durdu