Kayseri Erva Spor Okulları'nın başarılı sporcusu Yağmur Bulut, U15 ve Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonası'nda ülke adına önemli bir başarı elde etti. Yunanistan'ın Selanik kentinde düzenlenen şampiyonada Bulut, 76 kiloda mücadele ederek koparmada 74 kilo ile üçüncü, silkmede ise 91 kilo ile Avrupa ikincisi olarak, toplamda 165 kiloda da Avrupa ikincisi olarak üç madalya kazandı.

Yağmur Bulut Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya kazandı

Küçükçekmece'de Boşanma Aşamasındaki Eşini Darp Eden Adam Yakalandı Küçükçekmece'de Boşanma Aşamasındaki Eşini Darp Eden Adam Yakalandı

Yağmur Bulut, Avrupa Halter Şampiyonası'nda gösterdiği üstün performansla dikkat çekti. Koparmada üçüncü olarak bronz madalya, silkmede ise gümüş madalya kazanarak Türkiye'yi gururlandırdı. Toplamda 165 kilo ile Avrupa ikincisi olan Bulut, genç yaşına rağmen gösterdiği performansla spor camiasından büyük takdir topladı.

Yağmur Bulut Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya kazandı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Yağmur Bulut'un başarısını ve antrenörü Ahmet Yalçın Danacı'yı tebrik ederek, sporcunun gelecekteki başarılarını diledi.

Kaynak: İHA