Zeynep Sever, bir dönem hayatını sürdürdüğü Belçika'da güzellik kraliçesi seçilen bir isimdir. Volkan Demirel ile evlendikten sonra anne olan Zeynep Sever, kariyerine modellikle başlamış ve sonrasında oyunculuk alanında da adını duyurmuştur.

Zeynep Demirel nereli?

Zeynep Kübra Sever Demirel, 9 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta ailesiyle Belçika'ya yerleşmiş ve üniversite eğitimini radyo-televizyon ve sinema bölümünde tamamlamıştır.

Volkan Demirel In Esi Bebekleri Icin 50 Bin 56107 B

Zeynep Demirel Güzellik Yarışmasında Birinci Mi Oldu?

2009 yılında Belçika Güzellik Yarışması'nda birinci seçilen Zeynep Sever, aynı yıl Miss Universe'de ilk 15'e kalmıştır. Modellik ve güzellik yarışmalarındaki başarılarıyla dikkat çeken Sever, kariyerine bu alanda devam etmiştir.

Volkan Demirel'in Çocuğu var mı?

Ancak, Zeynep Sever'in hayatında dönüm noktası, Fenerbahçe antrenörü Volkan Demirel ile tanışması olmuştur. 2010 yılında Volkan Demirel ile evlenen Zeynep Sever, bu birliktelikten 'Yade' (2014) ve 'Yeda' (2017) adlarında iki kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Çocuklarının büyümesiyle bir süre modellik kariyerine ara veren Sever, daha sonra oyunculuk alanına yönelmiştir.

Zeynep Demirel Oyuncu Mu? Hangi Dizilerde Oynadı?

TRT 1'de yayınlanan Seksenler dizisinde oyuncu olarak yer alacak olan Zeynep Sever, başrol oyuncusu Rasim Öztekin'in vefatı nedeniyle ertelenen çekimlerin ardından tekrar yapılanma sürecine giren dizide hangi rolle izleyici karşısına çıkacağı merak konusu olmuştur.

1 Po2Z Cover 18S N Cover

Kişisel Özellikleri:

Zeynep Sever, 1.78 metre boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır. Yengeç burcu olan ünlü isim, 2021 yılı itibarıyla 32 yaşındadır. Zeynep Sever Demirel, sadece güzellik kraliçesi unvanının ötesinde, kariyerindeki başarıları ve ailesiyle kurduğu mutlu hayatıyla da dikkat çekmektedir.

S 4F9E6646D51258Aa62694725C3D39Ac0559E7B90

Zeynep Demirel Çeşme Olayını Anlattı

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, katıldığı Soramazsın Plus adlı YouTube programında, 2011 yazında Çeşme'de meydana gelen bir olayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İddialara göre, Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'in bir mekanda bir adamla kavga ettiği ve adamın kafasında şişe kırdığı öne sürülmüştü. Zeynep Demirel, yıllar sonra konuşarak, olayın sebebini ve gerçekle ilgili detayları paylaştı.

119821540 335162471167485 668734920 Cvq X

Şişe Kırma Olayı Yok

Zeynep Demirel, kavganın yan bakma nedeniyle çıkmadığını belirterek, adamın Galatasaraylı olduğunu ifade etti. Programda yaptığı açıklamada, "Adam Galatasaraylıymış. Volkan’a bakarak bir şey söylemiş. Sözlü atışma ve itiş kakış oldu. Ama şişe kırma falan yok. Bu olay gazetelere şöyle yansıdı: Volkan eşine yan baktığı için adamın kafasında şişe kırdı. Şişe kırmadı." dedi.

920214 1

Eşini Aradı Ve Durumu Anlattı

Zeynep Demirel, haberin gazetelerde yanlış şekilde yer aldığını ve gerçekle ilgisi olmadığını belirterek, "Gazetelerde bu haberi görünce, eşi ve eşinin ailesi adamcağıza ‘Sen kadına baktın da mı adam sana saldırdı’ diye sormuş. Volkan bir tanıdık vasıtasıyla adamın karısını arayıp durumu anlattı. ‘Biz senin kocanla kavga ettik ama olayın Zeynep’le alakası yok. Boşu boşuna aranız bozulmasın’ dedi." şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi