Muratpaşa Belediyesi’nin yönetişim sistemi Turunç Masa, 9’uncu yaşını kutladı. Belediye Başkanı Ümit Uysal, Turunç Masa’nın özveri ve disiplinle emsallerinin en iyi örnekleri arasına girmeyi başardığını belirtti. Başkan Uysal, Turunç Masa’nın Türkiye’nin en disiplinli ve sistematik yönetişim sistemini sahaya yansıttığını ifade etti.

Sağanak Yağış Sonucu Köprü Yıkıldı: Öğrenciler Sırtta Taşındı Sağanak Yağış Sonucu Köprü Yıkıldı: Öğrenciler Sırtta Taşındı

Turunç Masa’nın Hizmetleri

Turunç Masa, belediye başvuru masası, 7/24 destek veren çağrı merkezi, gezici ekipler, sosyal medya, web ve basın birimleriyle Muratpaşalıların istek, öneri ve şikayetlerini çözüme kavuşturan bir yönetişim projesi oldu. Turunç Masa’yla Muratpaşa Belediyesi, ilçe sakinlerinin istek, öneri ve şikayetlerini belediyeye doğrudan iletmelerini sağlıyor ve adeta Muratpaşa’nın nabzını tutuyor.

Turunç Masa’nın Geleceği

Başkan Uysal, Turunç Masa’nın önemini vurgulayarak, “Bütün Muratpaşa halkına kamu hizmetlerini eşit şekilde ulaştırmakta Turunç Masa en önemli gücümüzdür” dedi ve nice 9 yıllar diledi. Turunç Masa’nın başarısının devam etmesi ve hizmetlerinin daha da genişlemesi bekleniyor.

Kaynak: Muratpaşa Belediyesi/Bülten