A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi'nin üçüncü haftasında Dominik Cumhuriyeti ile kritik bir maça çıkıyor. Türkiye'nin voleybolseverleri, bu önemli karşılaşmanın detayları ve yayın bilgileri için heyecanla bekliyor. 

Türkiye Dominik Cumhuriyeti voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi'nin üçüncü haftasında Hong Kong'da Tayland'ı 3-0 mağlup ederek başarılı bir performans sergiledi. İlk 2 haftada elde ettiği 6 galibiyetin ardından Tayland karşısında aldığı bu galibiyetle toplamda 7. galibiyetini elde etti.

Türkiye Dominik Cumhuriyeti  maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

13 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek Dominik Cumhuriyeti - Türkiye maçı, Türkiye saati ile 15.30'da başlayacak. Karşılaşma, TRT Spor ya da TRT Spor Yıldız kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Filenin Sultanları Kadrosu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından açıklanan milli takım kadrosunda, tedavisi devam eden milli orta oyuncu Zehra Güneş yer almadı. Milli takım kadrosunda ise pasörler Cansu Özbay ve Elif Şahin, pasör çaprazı Melissa Vargas, smaçörler Hande Baladın, Tuğba İvegin, Derya Cebecioğlu, Ebrar Karakurt ve İlkin Aydın, orta oyuncular Eda Erdem Dündar, Aslı Kalaç ve Beyza Arıcı ile liberolar Gizem Örge, Simge Aköz ve Ayça Aykaç Altıntaş görev yapacaklar.

Kumar Borcu Yüzünden Eşini Bıçakladı Kumar Borcu Yüzünden Eşini Bıçakladı

VNL 3. Hafta Maç Programı

  • 13 Haziran Perşembe: 15.30 Dominik Cumhuriyeti - Türkiye
  • 15 Haziran Cumartesi: 15.30 Çin - Türkiye
  • 16 Haziran Pazar: 12.00 Türkiye - Brezilya
Muhabir: Tayfun Akyatan