Fenerbahçe'de Bright Osayi-Samuel İçin Kritik Karar Fenerbahçe'de Bright Osayi-Samuel İçin Kritik Karar

Trabzonspor, Standard Liege'den transfer ettiği Cihan Çanak'ı renklerine bağladı. İstanbul'daki sağlık kontrolünün ardından Trabzon'a gelen genç futbolcu, Trabzon Havalimanı'nda coşkuyla karşılandı. Bordo-mavili taraftarlar, yeni transfer için tezahüratlar yaparak Çanak'a destek oldular.

Coşkulu Karşılama ve İlk Açıklamalar

Çanak, havalimanında kendisini bekleyen taraftarların sevgi gösterileri arasında basın mensuplarına ilk açıklamasını yaptı. Mutluluğunu dile getiren genç oyuncu, “Burada çok heyecan var. Emrah Abi ve hoca beni aradığında hemen kabul ettim ve uçağa bindim geldim” dedi.

A W235457 03

61 Numara Sürprizi

Belçika'da 61 numaralı formayı giyen Çanak, Trabzonspor'da da bu numarayı talep edip etmeyeceği sorusuna ise “Bilmiyorum, sürpriz işte" şeklinde cevap verdi.

"Ben Trabzonluyum"

İstanbul takımlarıyla isminin anıldığına dair soruya net bir cevap veren Çanak, “Ben Trabzonluyum” dedi. Ümit Milli Takım'da oynarken bazı Süper Lig oyuncularıyla konuştuğunu belirten Çanak, “Süper Lig'i biraz biliyorum ve takip ediyorum” şeklinde konuştu.

A W235457 04

Şampiyonluk Hedefi ve Abdülkadir Ömür

Trabzonspor'daki hedefleri hakkında konuşan genç futbolcu, “Şampiyon olmak istiyorum, hedefim bu” ifadelerini kullandı. Kendisine örnek aldığı oyuncunun ise Abdülkadir Ömür olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: İHA