Trabzonspor, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen imza töreniyle Hırvat futbolcu Borna Barisic'i kadrosuna kattı. Kulüp Başkan Yardımcısı Ali Haydar Gedikli, yeni transferin başarılar getirmesini diledi.

Immobile'nin Ücreti Belli Oldu! Immobile'nin Ücreti Belli Oldu!

Trabzonspor, 2024-25 sezonu için ilk transferini gerçekleştirerek Borna Barisic'i kadrosuna dahil etti. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine katılan Başkan Yardımcısı Ali Haydar Gedikli, "Borna Barisic'in Trabzonspor ailesine katılmasıyla gurur duyuyoruz. Kendisinin takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Barisic ise, "Trabzonspor'a katılmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarlarımıza, kulüp çalışanlarına ve bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Büyük bir kulüpte olduğum için çok mutlu ve motivasyonum çok yüksek" şeklinde konuştu.

30 yaşındaki oyuncu, önümüzdeki sezon 3 numaralı formayı giyecek.

John Lundstram da Trabzonspor'da

Trabzonspor, İngiliz futbolcu John Lundstram'ı da kadrosuna katarak 2024-25 sezonu için güçlü bir takım oluşturma yolunda adım attı. Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Öztürk, yeni transferin kulübün hedeflerine büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti.

Kaynak: İHA