Trafikte kural ihlali yapanlar yandı: Yüksek cezalar geliyor Trafikte kural ihlali yapanlar yandı: Yüksek cezalar geliyor

Faizlerin yükselmesiyle birlikte bankalarda kredi faizleri tırmanışa geçti. Bu durum, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşları en uygun kredi seçeneklerini araştırmaya yönlendirdi. Bankalar da müşteri çekmek için çeşitli kampanyalara yöneliyor.

Yapı Kredi, Yeni Müşterilerine Yüzde 0 Faizli Avantaj Sunuyor!

Yapı Kredi, yeni müşterilerini memnun etmek ve nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlere özel bir kampanya başlattı. Bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, 30 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya, 15 Aralık 2023’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sunuyor.

yapıkredi

Başvuru Koşulları ve Detaylar:

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, yapikredi.com.tr üzerinden Başvuru Merkezi altında bulunan Kredi Kartı web başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirler. Ancak, bu avantajdan faydalanmak isteyenlerin süreci 15 Aralık 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekiyor.

Kampanya, sadece bireysel kredi kartlarıyla kullanılabileceği için başvuru sürecini tamamlamayan müşteriler, Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaklar.

Önemli Hatırlatma:

Detaylı bilgilere ve kampanya koşullarına ulaşmak için Yapı Kredi’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel fırsat 30 Kasım 2023 tarihine kadar devam ediyor. Acele edin ve avantajlı faizsiz nakit avans imkanından yararlanın!

Kaynak: Nihat Saraç