Antalya'nın Serik ilçesinde yüzmek için denize gelen inşaat işçisi iki arkadaş, tabanca ve bıçakla tehdit edilip paralarının alındığını, motosikletlerine de zarar verildiği gerekçesiyle şikayetçi oldu. Polis, olaya karıştığı tespit edilen 2 şüpheliyi yakaladı.

Olay Detayları

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Boğazkent Sahili'nde dün meydana gelen olayda, inşaat işçisi Mustafa Altıntaş ve Mustafa Löklök, yüzmek için denize girdi. Ancak kimliği belirsiz iki şahıs, yabancı uyruklu olduklarını düşündükleri arkadaşlarına silah ve bıçakla saldırarak, paralarını gasp etti.

Şüpheliler, Mustafa Löklök'ün pantolonunun cebinde bulunan 5 bin TL'yi alıp, ardından motosikletlerine zarar verip olay yerinden kaçtılar.

Mağdurların Açıklamaları

Mustafa Altıntaş, olayı şöyle anlattı: "Sabah denize girmek için geldik, ancak yanımıza gelen kişiler yabancı olduğumuzu iddia ettiler. Kimliğimi gösterdim ama bizi tehdit ettiler ve paramızı aldılar."

Ankara'da sağanak yağış Esenboğa Havalimanı'nı göle çevirdi Ankara'da sağanak yağış Esenboğa Havalimanı'nı göle çevirdi

Mustafa Löklök ise yaşadıklarını şu sözlerle dile getirdi: "Beni tehdit ettiler, kavga etmemek için sustum. Polisi aradım, motosikletimize zarar verdiler ve paramızı aldılar."

Şüpheliler Yakalandı

Polis ekipleri, olaya karıştığı tespit edilen S.U. ve H.C. adlı şüphelileri yakaladı ve adli makamlara sevk etti.

Kaynak: Haber Merkezi