Hadise'nin yüzündeki değişim olay oldu! Estetik mi, zayıflık mı? Hadise'nin yüzündeki değişim olay oldu! Estetik mi, zayıflık mı?

Türkiye’nin en zengin ailelerinden olan Sabancılar, boşanma davasıyla sarsıldı. Çiğdem Sabancı Bilen ve Faruk Bilen’in 27 yıllık evliliği sona eriyor. Faruk Bilen, Çiğdem Sabancı’ya 75 milyon TL’lik karşı boşanma davası açtı. Bu durum, Türk sosyetesinde bomba etkisi yarattı.

Faruk Bilen’in İddiaları

Faruk Bilen, evden kovulduğunu, aşağılandığını ve hiçbir mal edinemediğini iddia ediyor. Ayrıca, rekor tazminatla karşı dava açtı. Sosyete, “Faruk Bilen demek ki paranın peşindeymiş” yorumlarını yapıyor.

Çiğdem Sabancı Bilen’in Durumu

Çiğdem Sabancı Bilen’in yakın çevresi, Çiğdem Hanım’ın oldukça naif, paylaşımcı, sabırlı, aile kültürünü bilen bir insan olduğunu söylüyor. Ayrıca, Faruk Bilen’in kızlarının fotoğraflarını afişe etmesinden ve özel hayatlarına saygı gösterilmemesinden son derece rahatsızmış.

Faruk Bilen’in para için eşi hakkında böyle iddialarda bulunması ve kızlarını da alet etmesi çok acı. Yaşanan 27 yıla ve iki kız çocuğuna zarar vermeye değer mi?

Kaynak: Kamer Durdu