Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, askerlik şubesinden kendisine gelen askerlik çağrısını sosyal medya hesabından duyurdu. Kendisini kadın gibi hissettiğini belirten Gezgin, askerlik çağrısına tepki gösterdi.

Askerlik Çağrısı ve Gezgin’in Tepkisi

Gezgin, paylaştığı videoda, “Tüm Türk askerlerimizi çok seviyorum. Hepsine boynum kıldan ince ama ben nasıl gideceğim? Ben bu bedenle nasıl gideceğim? Asker kaçağı olarak gözüküyorum, 15 gün süre vermişler ben ne yapacağım?” ifadelerini kullandı.

“Ben Kadınım, Ben Kendimi Kadın Hissediyorum”

Gezgin, videonun devamında, “Ben kadınım, ben kendimi kadın hissediyorum. Herkesi çok seviyorum; devletimi, askerlerimi ama ben kadın ruhluyum. Ben nasıl askere gideyim? Ben bu saçla, bu kirpikle ne diyeceğim? Nasıl gideceğim, nasıl yapacağım? Sesim gitti artık ya” dedi.

Gezgin’in Sosyal Medya Ünü

Sosyal medya hesabından çektiği videolarla gündeme gelen Mükremin Gezgin, geçmişte hamile olduğunu iddia etmiş ve yeni doğmuş bir bebek ile çektiği videolar sonrası gözaltına alınmıştı. Bu olay, Gezgin’in sosyal medya ününü daha da artırdı ve onu geniş kitlelerin dikkatini çeken bir isim haline getirdi.

Ak Parti İzmir’de Hüsnü Şenlendirici sürprizi Ak Parti İzmir’de Hüsnü Şenlendirici sürprizi

En Son Çektiği Video

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, asker kıyafeti giyip asker selamı verdi.
 

Kaynak: Haber Merkezi