Süper Lig'in 28. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Sivasspor, bugün gerçekleştirdiği antrenmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenman, ısınma hareketleriyle başladı ve ardından dar alan oyun ile devam etti. Son bölümde ise taktik çalışmalar gerçekleştirildi.

Sivasspor Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürdü

Yarın yapılacak antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak olan Yiğidolar, maç için İstanbul'a gidecek. Kasımpaşa ile Sivasspor arasındaki mücadele 1 Mart Cuma günü saat 20.00'de Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda gerçekleşecek.

Antalyaspor Triatlon takımı Mersin'de başarıyla madalyaları topladı Antalyaspor Triatlon takımı Mersin'de başarıyla madalyaları topladı

Sivasspor Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürdü

Ayrıca, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kampüsü'nde bulunan İsmail Işık Anaokulu öğrencileri, teknik direktör Bülent Uygun ve futbolcularla bir araya geldi. Minik Yiğidolar, el emekleriyle hazırladıkları Sivasspor konulu resimleri Uygun'a hediye etti ve tezahüratlarıyla sporculara moral verdi. Teknik Direktör Uygun, ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek minik Yiğidoları maçlara davet etti.

Sivasspor Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürdü

Kaynak: İHA