1990 ve 2000’li yılların popüler sanatçılarından Serdar Ortaç, yaşadığı kumar ve sağlık sorunları nedeniyle sık sık gündeme geldi. Son zamanlarda, canlı yayında artık zengin olmadığını belirten Ortaç, aylık toplam harcamalarının ne kadar olduğunu da açıkladı.

Serdar Ortaç’ın Zor Günleri

Yıllarca Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçıları arasında yer alan Serdar Ortaç, yaşadığı kumar ve sağlık sorunları ile sık sık magazin gündemini meşgul etti. Geçtiğimiz günlerde kredi borcunu ödemekte zorlandığını belirten Ortaç, bu konuda Ziraat Bankası’nın kendisine kolaylık sağladığını ifade etti. Bu durum kamuoyunda tartışmalara neden oldu. Ayrıca, TikTok platformunda yaptığı canlı yayınlarda Tarkan’ın da içerisinde bulunduğu birçok ünlü isim hakkında ağır ifadeler kullandı.

Kapalı pazar yerleri için yeni düzenleme yapıldı Kapalı pazar yerleri için yeni düzenleme yapıldı

“Artık Zengin Değilim, Aylık Masrafım 500 Bin TL”

Ünlü sanatçı, yaptığı canlı yayında takipçilerine artık zengin olmadığını belirtti. Aylık masrafının 500 bin TL olduğunu belirten Ortaç, “Eskiden zengindim, şimdi değilim. Aylık masrafım 500 bin lira. 11 kişi var ofiste, 22 kişi müzisyen. Onlara nasıl bakacağım?” ifadelerini kullandı. Bu açıklama, Ortaç’ın mali durumunun ne kadar zor olduğunu gözler önüne serdi.

Kaynak: Haber Merkezi