MasterChef Hakan Kimdir? 2024 MasterChef Hakan Kaç Yaşında, Nereli? MasterChef Hakan Kimdir? 2024 MasterChef Hakan Kaç Yaşında, Nereli?

2000'li yıllarda çektiği kliplerle Balkanların ikonu haline gelen Azis, 2011 yılında çıkardığı "Sen Trope" şarkısıyla adını tüm dünyaya duyurmuştu. Şarkının büyük başarısı, Azis’i uluslararası bir fenomen haline getirdi.

Sıradışı Tarzı ve İmajı

Azis, kızıl kıvırcık saçları, yüksek topuklu ayakkabıları ve seksi kıyafetleriyle daima izleyenleri şaşırtmayı başardı. Çekici ve cesur imajıyla tanınan Azis, sadece müzik dünyasında değil, siyasette de adını duyurmak istedi.

Siyaset Arenasında Azis

Bulgaristan çingenelerinin haklarını savunan Euroroma partisine üye olan Azis, Bulgar parlamentosuna girmeyi hedefledi. Ancak, seçimlerde yeterli oy alamayınca siyasette hüsrana uğradı. Bu dönemin ardından, Azis'in yaşamında ve görünümünde büyük değişiklikler başladı.

Azis'in Şaşırtıcı Değişimi

Son 13 yılda Azis'in geçirdiği değişim görenleri şaşkına çevirdi. Sıradışı kıyafetlerini ve renkli saçlarını geride bırakan Azis, yeni bir imajla ortaya çıktı. Sakal bırakan ve vücut geliştiren Azis, tamamen farklı bir görünüme kavuştu.

Üç Çocuk Babası ve Yeni Hayatı

Günümüzde 3 çocuk babası olan Azis, Bulgaristan'da yaşamını sürdürüyor. Aile hayatına odaklanan ve daha sade bir yaşam tarzını benimseyen Azis, müzik kariyerine devam ederken, özel hayatında da önemli değişiklikler yaptı.

Azis’in Dönüşümü Sosyal Medyada Gündem Oldu

Azis'in yıllar içindeki dönüşümü, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Image 17446463 40 LbtsImages 12 Stzr

Kaynak: Haber Merkezi