Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan ve 2010 yılında Batman'ın Tumok bölgesinde çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Süleyman Gür'ün babası Ahmet Gür, 87 yaşında yaşamını yitirdi. Alzheimer hastalığı ile mücadele eden ve bir süredir tedavi gören Ahmet Gür, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayata veda etti.

Şehit Babası Hayatını Kaybetti

Gazipaşa'nın Gurur Kaynağı Şehit Süleyman Gür'ün babası Ahmet Gür, uzun bir süredir Alzheimer hastalığı ile mücadele ediyordu. Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Gür, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Antalya ve İlçeleri Su Kesintisi! 26 Şubat 2024 Pazartesi Antalya ve İlçeleri Su Kesintisi! 26 Şubat 2024 Pazartesi

Şehit babası Ahmet Gür'ün cenazesi, yarın öğle namazına müteakip Korubaşı Mahallesi'nde bulunan Canavarcık Mezarlığı'nda düzenlenecek olan cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Şehidimizin babası Ahmet Gür, Türk milletinin kalbinde yaşayan kahramanlık destanının bir parçası olarak sonsuz bir minnet ve rahmetle anılacak.

Kaynak: İHA