Ünlü rapçi Sefo ve ünlü oyuncu Rabia Soytürk’ün aşk yaşadığı ortaya çıktı. İkiliyi herkes yakın dost sanıyordu ancak gerçek başka çıktı.

İlişki İddiaları

Sık sık birlikte görüntülenen Sefo ve Rabia Soytürk, aşk iddialarını yalanlamıştı. İkili, bir mekanda yemek yerken ve mekandan dönerken arabada görüntülenmişti. Sefo’nun Yeniköy’deki pizzacıda yemek yerken Rabia Soytürk’le sosyal medyada fotoğraf paylaşması da dikkat çekmişti.

Parti Gecesi ve Açıklamalar

Sonraki günlerde Galataport’ta bir parti düzenlendi. Partiye birçok ünlü isim katıldı. Parti çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Rabia Soytürk, Sefo ile aşk yaşamadığını söylemişti. “Bizi çektiğinizde sizleri görünce çok şaşırdım. Hayatımda birisi var ama bu Sefo değil.” demişti.

Taciz Olayı ve Rabia Soytürk’ün Açıklaması

Daha sonraki günlerde Sefo, Almanya’da bir kadın hayranı tarafından tacize uğramıştı. Bu olayla ilgili olarak Rabia Soytürk, “O da benim şaşırdığım gibi şaşırmış. Tabii ki de mutlu değil, aslında baktığımızda çok hoş bir şey değil. Kendisi şakayla, mizacıyla karşılık verdiği için birazcık sempatik kalmış” açıklamasını yapmıştı.

Sefo ve Rabia Soytürk’ün Gizli Aşkı

MasterChef All Star’da Kaptanlık Yarışı Heyecanı MasterChef All Star’da Kaptanlık Yarışı Heyecanı

Tüm bu yaşananların ardından iddiaya göre Rabia Soytürk’ün yeni aşkı Rap yıldızı Sefo. Dostlukları aşka dönüşen ve sevgili olan ikili bu aşkı sadece yakın arkadaşlarının bildiği bir sır gibi saklıyor. Geçen haziranda Melisa Döngel’den ayrılan Sefo “İlişki defterini kapatmadım ancak olursa eğer direkt evlenmek istiyorum” demişti.

Kaynak: Kamer Durdu