Paul Anderson, Peaky Blinders dizisindeki Arthur Shelby karakteri ile tanınan dünya çapında ünlü bir oyuncu. Ancak, son zamanlarda Anderson’un adı, performansıyla değil, uyuşturucu suçlamalarıyla anıldı.

Uyuşturucu Madde Bulundurma Suçlaması

Anderson, dört farklı uyuşturucu madde bulundururken yakalandı. Ünlü oyuncu, iddiaları kabul etti ve Londra’daki bir mahkeme tarafından para cezasına çarptırıldı.

Olayın Detayları

Daily Mail’in haberine göre, Anderson, evinin yakınındaki bir bara gittikten sonra yakalandı. Barın sahibi, ünlü aktörün girdiği tuvaletten kokain dumanı geldiğini fark etti ve durumu polise bildirdi. Polis, Anderson’u, genç bir adam ve 17 aylık bir bebekle birlikte buldu ve aktörü karakola götürdü.

“Söylemezsem Olmaz” Programında Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik 2. Günden Kavga Etti “Söylemezsem Olmaz” Programında Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik 2. Günden Kavga Etti

Avukatından Savunma

Anderson, suçlamaları kabul etse de, avukatı uyuşturucu kullanımının kendisine özgü olmadığını belirtti. Avukat, mahkemeye, Anderson’un Peaky Blinders karakteri Arthur Shelby’ye atıfta bulunarak, “Sanığı yakın tarihli bir televizyon programında oynadığı çok yoğun rolden tanıyacaksınız. Sık sık tanınıyor ve karaktere bürünerek dizinin hayranlarını memnun etmek için elinden geleni yapıyor” ifadesinde bulundu.

Bu olay, ünlülerin özel hayatları ve uyuşturucu kullanımı konusunda yeniden tartışmalara yol açtı. Anderson’un durumu, bu konuların önemini ve toplum üzerindeki etkisini bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Haber Merkezi