TBMM Başkanvekili ve CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca akciğer operasyonu geçirdi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, COVID-19 sonrası gelişen akciğer kisti nedeniyle geçirdiği ameliyatın ardından Biçer Karaca'yı hastanede ziyaret etti.

TBMM Başkan Vekili Ameliyat Oldu 

TBMM Başkanvekili ve CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, pandemi döneminde geçirdiği Covid sonrası akciğerinde gelişen kist, torakoskopik işlemle alındı. Göğüs Cerrahı Prof. Dr. Berkant Özpolat tarafından gerçekleştirilen operasyonun ardından Karaca'ya 4-5 günlük bir hastane yatış süresi planlandığı belirtildi.

Özgür Özel Ziyaret Etti

Hastane ziyaretinde bulunan Özgür Özel, Karaca'nın pandemi sürecinde koronavirüse yakalandığını hatırlatarak, 'Oradan kalan küçük bir araz, çok değerli doktorumuz tarafından başarıyla ameliyat edilmiş. Dün yoğun bakımdaydı, uzaktan takip ettik. Bu sabah ziyaret ettik. Gayet iyi, herkese selamları var. Çok kısa sürede görevinin başına dönecek. Korkulacak, merak edilecek bir şey yok' dedi.

Akdeniz Elektrik'in dolar borçları TL'ye çevrildi: Zarar 38 milyon dolar Akdeniz Elektrik'in dolar borçları TL'ye çevrildi: Zarar 38 milyon dolar

Özel ve Başarır'a Teşekkür Etti 

Gülizar Biçer Karaca, ziyaret fotoğraqfını sosyal medyadan paylaşarak, 'Geçirmiş olduğum ameliyat nedeniyle geçmiş olsun ziyaretime gelen Cumhuriyet Halk Partisi - CHP Genel Başkanım Özgür Özel’e ve Grup Başkan Vekilimiz Ali Mahir Başarır’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.' ifadelerini kullandı.

Özel'den Erdoğan'a: İktidar ortağının gönlünü yapmaya yönelik cümle Özel'den Erdoğan'a: İktidar ortağının gönlünü yapmaya yönelik cümle

Kaynak: Haber Merkezi