Çankırı il merkezinde yer alan bir otelde şüpheli bir öl*m olayı yaşandı. Otelde görevli temizlik personeli, temizlik yapmak üzere girdiği odada Mahmut Doğan (28) isimli gencin cansız bedeni ile karşılaştı. Temizlik personeli durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda Mahmut Doğan'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerinde Cumhuriyet savcısı ve polis ekipleri tarafından detaylı incelemeler yapıldı. İncelemelerin tamamlanmasının ardından Mahmut Doğan'ın cenazesi morga kaldırıldı.

A W243446 01 Result

Antalya'da kaçak içki operasyonu: 800 litre bandrolsüz içki ele geçirildi Antalya'da kaçak içki operasyonu: 800 litre bandrolsüz içki ele geçirildi

Soruşturma Başlatıldı

Olayın şüpheli bulunması üzerine polis ekipleri geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Olayla ilgili detaylar ve öl*m nedeni yapılacak otopsi sonucunda netlik kazanacak.

İzmir'in Urla İlçesinde Cin*yet: Öld*rüp Ces*din Başında Polisi Bekledi İzmir'in Urla İlçesinde Cin*yet: Öld*rüp Ces*din Başında Polisi Bekledi

Kaynak: İHA