Büyük beğeni toplayan ve bir fenomen haline gelen Ölümlü Dünya’nın devam filmi Ölümlü Dünya 2, 1 Aralık 2023’te sinemalarda olacak. İlk filmiyle izleyicilerin kalbini kazanan ve Netflix üzerinden de büyük ilgi gören bu eşsiz seri, ikinci filmiyle de aksiyon ve komedi dolu anlarıyla seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Yönetmenliğini Ali Atay’ın üstlendiği, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Giray Altınok, İrem Sak, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım, Sarp Apak ve Reha Özcan gibi usta isimlerin rol aldığı filmde, kanun kaçağı olarak hayatlarına devam eden Mermer ailesi, örgütün eline düşen Zafer’i kurtarmak için arı kovanına çomak sokar ve son bir vurgun yapmaya kalkışır. 

Ünlü oyuncu altı kez kalp krizi geçirdi! Dördünde kalbi durdu Ünlü oyuncu altı kez kalp krizi geçirdi! Dördünde kalbi durdu

En çok ön satışı yapılan Türk yapımı

Bir süredir merakla beklenen Ölümlü Dünya 2 filmi, dün vizyona girdi. Başrollerinde Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya ve İbrahim Selim'in yer aldığı film, bu yılın en çok ön satışı yapılan Türk yapımı oldu.

Film, ilk filmde olduğu gibi, İstanbul'un arka sokaklarında geçen eğlenceli ve maceralı bir hikayeyi konu alıyor.  Ölümlü Dünya 2, gişede rekor kırmaya hazırlanıyor. Filmin ilk gününde 1 milyon 200 bin seyirci tarafından izlenmesi bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ