Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, Cedit Mahallesi Gazanfer Bilge Bulvarı'nda yaşanan trafik kazasında, bir hafif ticari araç, yolun karşısına geçmeye çalışan bir yayaya çarptı. Kaza sonucunda yaralanan yabancı uyruklu yayaya çarpan aracın sürücüsü, yayının ellerindeki narların çarpmanın etkisiyle ezilerek etrafı kırmızıya boyamasıyla büyük bir şoka girdi.

Olay, alışveriş poşetleriyle karşıdan karşıya geçmeye çalışan yabancı uyruklu yayının, F.M.T. (26) idaresindeki 41 KR 778 plakalı hafif ticari araç tarafından çarpmasıyla meydana geldi. Çarpmanın etkisiyle yaralanan yayının elindeki meyve poşetleri de savruldu, nara dönüşen sahne ise çevredekilerin dikkatini çekti.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı yayayı ambulansa alarak hastaneye kaldırdı. Ancak kaza sonrasında aracın sürücüsü, yayının ellerindeki narların ezilmesi ve etrafa yayılmasıyla aracın kırmızıya bürünmesi nedeniyle büyük bir şok yaşadı. Gözyaşlarına boğulan sürücüyü sakinleştirmek için polis ekipleri müdahalede bulundu. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

AW078610_01

AW078610_03

Boşanma sonrası trajik intihar girişimi Boşanma sonrası trajik intihar girişimi

AW078610_02

Kaynak: İHA