İbrahim Büyükak'ın yazıp yönettiği ve başrolünü Yasemin Sakallıoğlu ile paylaştığı "Mutluyuz" filminin çekimleri başarıyla tamamlandı. Büyükak, sosyal medyada film setinden eğlenceli anları takipçileriyle paylaşarak büyük bir ilgi topladı.

İşte, "Mutluyuz" filmi hakkında merak edilenler...

Set Paylaşımlarıyla Gündem Olan İbrahim Büyükak

İbrahim Büyükak, filmin setinden eğlenceli paylaşımları ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Hem oyunculuk performansı hem de yazıp yönettiği filmle dikkat çeken Büyükak, izleyicilere filmin hazırlık sürecine dair keyifli anlar sunuyor.

Ibrahim Büyükak

"Mutluyuz"

Yazdığı filmin hem yönetmenliğini hem de başrol oyunculuğunu üstlenerek hayranlarından büyük takdir alan İbrahim Büyükak, 'Mutluyuz' filminin setinden eğlenceli kareler paylaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda filmin başrolünü paylaştığı Yasemin Sakallıoğlu ile bir fotoğraflarını yayınlayan İbrahim Büyükak, paylaşımına 'Mutluyuz' notunu düşerek sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü oyuncu, bu kez filmin hazırlık sürecinden bir video yayınladı. 

Mutluyuz Film

Dans Sahnesi Eğitimleri ve Meydan Okuma!

Ünlü ikili, filmde yer alan dans sahnesi için özel bir eğitim aldı. Bu hazırlık aşamasını takipçileriyle paylaşan İbrahim Büyükak, dans provası sırasında çekilen görüntüleri paylaşarak izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. Görüntülerin hızla yayılması üzerine ünlü oyuncu, açıklamasına "Aşk bir meydan okumadır! Alın size meydan. Biz daha uyumluyuz diyenleri dansa davet ediyoruz. Seçtiğimiz en iyi 3 çiftle de galada filmimizi beraber izliyoruz." yazdı. Takipçileri için challenge başlatan İbrahim Büyükak, sosyal medyada büyük beğeni aldı.

İşte o eğlenceli anlar...

"Gülmeye İhtiyacımız Olduğu Dönemde İlaç Gibi Gelecek"

Ünlü komedyenlerin birçok hayranı, 'İki komik insan yan yana gelmiş', 'Çıkacak işi çok merak ediyoruz!', 'Süper ikili…' , 'Şimdiden merak ediyorum filmi' , 'En gülmeye ihtiyacımız olduğu dönemde İbrahim ve Yasemin ilaç gibi gelecek' şeklinde yorumda bulundu. Paylaşılan set görüntülerinin ardından filmin konusu ve oyuncuları merak konusu oldu.  

Zara'nın Yeni Tarzı Hayran Bıraktı Zara'nın Yeni Tarzı Hayran Bıraktı

Yasemin Sakallıoğlu

Mutluyuz Filminin Konusu Ne? 

'Mutluyuz' filminde İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu’na, Başak Parlak, Anıl ilter, Rahmi Dilligil, Banu Fotocan, ve Efe Deprem gibi ünlü oyuncular eşlik ediyor. Boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesini anlatan 'Mutluyuz' filmi bir otelde geçiyor. Bu nedenle de Antalya'daki sete bir otel ev sahipliği yapıyor.

Mutluyuz Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? 

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği film, 29 Aralık’ta sinemalarda yer alacak.

Mutluyuz Filminin Resmi Fragmanı:

Kaynak: HABER MERKEZİ