Events Across Turkey projesinin on yıldır süregelen İstanbul Night Flight etkinliği, bu yıl da dünyaca ünlü müzisyenleri ağırlamaya devam ediyor. Bu yılki konuklar arasında Türkiye’nin en tanınmış pop yıldızlarından biri olan Mustafa Sandal da yer alıyor. Mustafa Sandal, Tuluğ Tırpan ve Özgür Sevinç'in yönetimindeki Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde sahne alacak.

Büyük Gösteri İçin Geri Sayım Başladı

Sandal, bu yaz boyunca Bursa, Antalya, İstanbul ve İzmir'de hayranlarıyla buluşacak. Konserlerin biletleri Biletinal üzerinden satışa sunuldu.

Altın Portakal Festivali Kaldığı Yerden Devam Ediyor Altın Portakal Festivali Kaldığı Yerden Devam Ediyor

A W231543 01

Mustafa Sandal’ın Konser Takvimi

Mustafa Sandal, 27 Temmuz’da Antalya Aspendos Antik Tiyatrosu'nda, 2 Ağustos ve 3 Eylül’de Bursa Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu'nda, 21 ve 26 Ağustos’ta İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'nde, 5 ve 7 Eylül’de ise İzmir Bornova Aşık Veysel Açık Hava Sahnesi'nde sahne alacak.

Night Flight Symphony Orchestra & Choir ile Unutulmaz Performanslar

Mustafa Sandal, Night Flight Symphony Orchestra & Choir ile birlikte sahne alarak unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak. Hayranları, Sandal’ın en sevilen şarkılarını canlı dinleme fırsatı bulacak.

Kaynak: İHA