Muratpaşa Belediyesi Nikah Memuru Ayla Tezcan, 3 yıldır ikamet ettiği evden apar topar atıldı. Tezcan, tahliye tahütnamesini imzalamadığını iddia ediyor ve imzasının kullanıldığını öne sürüyor.

Tahliye Tahütnamesi İmzalandığı İddiası

Tezcan’a avukatlar tarafından tahliye tahütnamesi imzaladığı ve evi tahliye etmesi gerektiği bildirildi. Ancak Tezcan, bu evrakın kendisine ulaşmadığını belirtiyor.

Türkiye, Eurofighter uçağını ne zaman alacak? F-16’lar tarih mi oluyor? Eurofighter ve F-16 arasındaki fark nedir? Türkiye, Eurofighter uçağını ne zaman alacak? F-16’lar tarih mi oluyor? Eurofighter ve F-16 arasındaki fark nedir?

Antalya'dan Kiracı Hareketi! Kiracılar Meclis’te Haklarını Arıyor Antalya'dan Kiracı Hareketi! Kiracılar Meclis’te Haklarını Arıyor

Mahalle Muhtarı ve Tahliye Evrakları

Tahliye evrakları mahalle muhtarına tebliğ edilmiş olsa da, Tezcan bu evrakların eline geçmediğini ifade ediyor. Tahliye tebligatı 16 Kasım 2023 Perşembe günü eline geçmiş olmasına rağmen, ertesi gün, 17 Kasım 2023 Cuma günü eşyaları ile birlikte sokağa atıldı.

Kiracılar ‘Barınma krizi’ karşısında ses yükseltecek Kiracılar ‘Barınma krizi’ karşısında ses yükseltecek

Ayla Tezcan’ın Yargı Yoluna Başvurma Kararı

Ayla Tezcan, yaşanan bu olayın ardından yargı yoluna başvuracağını dile getirdi. Şu an için eşyaları ile birlikte dışarıda kalmış durumda.

Kaynak: Kamer Durdu