Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşanan siyasi gelişmeler,  AK Parti ve MHP ilçe başkanlarının istifalarıyla sarsıldı. Fethiye Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Muhammet Kökten'in MHP'den aday gösterilmesi ülkücülerin tepkisine neden olmuştu.

Muhammet Kökten'in MHP'den aday gösterilmesi, özellikle ülkücü camiada büyük bir tepkiyle karşılandı. Geçtiğimiz akşam MHP ilçe binası önünde toplanan ülkücüler, Kökten'in adaylığına karşı tepkilerini dile getirdi. Bu gelişmelerin ardından MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, görevden alındı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kesinleşmiş aday listeleri açıklandı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kesinleşmiş aday listeleri açıklandı

MHP Fethiye İlçe Başkanı Görevinden Alındı

MHP Muğla İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Osman Cura'nın görevden alınmasının, partinin daha güçlü ve dinamik kadrolarla çalışabilme adına bir dönüm noktası olduğu belirtildi. Cura'ya bundan sonraki hayatında başarılar dilendi.

Muğla'da Aday Kaosu! Ak Parti Ve Mhp Fethiye Ilçe Başkanları Koltuklarından Oldu

AK Parti İlçe Başkanı İstifa Etti 

Yaşanan gelişmelerin ardından dün akşam,  AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Arif Bozyel de sosyal medya hesabından istifa dilekçesini paylaşarak görevinden istifa ettiğini duyurdu. Bozyel, dilekçesinde, 'AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum' ifadelerini kullandı.

Siyasi partilerin oy pusulasındaki yeri belli oldu! İlk sırada hangi parti var? Siyasi partilerin oy pusulasındaki yeri belli oldu! İlk sırada hangi parti var?

Kaynak: ANKA