Kızıl Goncalar dizisinde canlandırdığı Cüneyd Efendi karakteriyle hafızalara kazınan Mert Yazıcıoğlu, Yonca Evcimik’in platonik aşk iddialarına yanıt verdi.

Başarılı Kariyer ve Aşk Hayatı

Geçmiş yıllarda aşk hayatıyla gündeme gelen Yazıcıoğlu, şu sıralar başarılı kariyeriyle adından söz ettiriyor. Özcan Deniz, Özgü Namal ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Kızıl Goncalar dizisinde canlandırdığı Cüneyd Efendi karakteri, izleyiciler tarafından büyük beğeni topluyor.

Platonik Aşk İddialarına Yanıt

Yonca Evcimik, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda “Hayatında biri var mı?” sorusuna, platonik aşkının Cüneyd Efendi olduğunu söylemişti. Bu açıklamalar, Yazıcıoğlu’na soruldu.

Wanda Nara'dan Icardi'ye Nispet: Masaj Anlarını Paylaştı! Wanda Nara'dan Icardi'ye Nispet: Masaj Anlarını Paylaştı!

Magazinburada’nın kameralarına konuşan Yazıcıoğlu, “Eyvallah ben de onu çok seviyorum canım, benim oynadığım karaktere böyle bir sevgi duyması çok güzel. Mutluyum ben tabii ki insanların oynadığım şeyi beğenmesinden. Herkese çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Bu yanıt, Yazıcıoğlu’nun Evcimik’in iddialarına nezaketle ve olgunlukla yaklaştığını gösteriyor.

Kaynak: Haber Merkezi