Çanakkale Gökçeada'da icradan satılık 40 m² daire Çanakkale Gökçeada'da icradan satılık 40 m² daire

Mersin Toroslar'da 72 m² 2+1 daire icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2019/3466 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
Taşınmazın Özellikleri : Mersin İli, Toroslar İlçesi, Çavuşlu Mahallesi , 4 Ada, 12 Parsel, BİLİKİŞİ RAPORUNA GÖRE ANA TAŞINMAZ ÖZELLİKLERİ: Kıymet takdirine konu bağımsız bölümünün içinde bulunduğu yapı 1.763,00 m² lik ARSA üzerine kurulan C blok zemin + 3 normal katlı olarak betonarme tarzında inşa edilmiştir. Blok girişi, yapının kuzey cephesinde ve zemin kattandır. Girişi, merdiven basamak ve kat sahanlıklarının zemini karo mozaik kaplıdır. Merdiven ve balkon korkulukları demir doğramadır. Binanın zemin katında 2 adet mesken ve normal katlarında 2 şerden 3 normal katında 6 adet meskenden binada 8 adet mesken mevcuttur. Binanın dış yüzeyi sıvalı ve boyalıdır. Bina çatısı teras beton şeklindedir. Binada asansör bulunmamaktadır. BAĞIMSIZ BÖLÜMÜN ÖZELLİKLERİ: Davaya konu taşınmaz, 80/1920 arsa paylı bağımsız bölüm MESKEN vasfında, doğu ve batı cephelidir. Mesken bina girişine göre, yapının 2. katında ve merdiven çıkışına göre sağ kol tarafında kalmaktadır. Mesken salon, 2 oda, antre, banyo, wc+lavabo ve bir adet balkondan oluşmaktadır. Mesken net: 72,12 m², brüt: 85,44 m² olarak kullanım alanlıdır. Taşınmazın giriş holü, odave balkon zeminleri karo mozaik, duvar ve tavanlar sıva üzeri boyadır. Mutfak duvarları seramik kaplı, mutfak alt ve üst dolabı MDF, tezgah mermer kaplamadır. Ana giriş kapısı çift kapı olup mesken kapısı ahşap, merdiven holüne bakan demir ferforjedir. Pencereler ahşap doğramadır.
Adresi : Güneykent Mahallesi 94055 Sokak Cc Blok 2. Kat Daire 6Toroslar / MERSİN
Ana Taş. Yüz ölçümü : 1.763 m2
İmar Durumu : Bilirkişi raporuna göre:1/1000 ölçekli uygulama imar planı kapsamında 4 Kat Emsal 1,50imarlıKONUT ALANI olarak işaretlenen alanda kaldığı anlaşılmıştır.
Kıymeti : 500.000,00 TL
KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Tapu takyidatındaki gibidir.( Dosyadan incelenebilir).

Kaynak: ilan.gov.tr