Steam 2024 yılında hangi cihazlarda olmayacak? Steam 2024 yılında hangi cihazlarda olmayacak?

Mercedes-AMG PETRONAS F1 Takımı, dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ile resmi mesajlaşma partneri oldu. Bu ortaklık, Formula 1 hayranları için hem Las Vegas Grand Prix'si boyunca hem de sezon boyunca özel ve ısmarlama içerikler sunacak.

Mercedes-AMG PETRONAS F1 Takımı CEO'su ve Takım Müdürü Toto Wolff, ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi: 'WhatsApp, Mercedes-AMG F1'de yaptığımız her şeyde iletişimde kritik bir rol oynuyor. Operasyonlarımızı koordine etmekten, fikirleri paylaşmaya ve her sezonun yolculuğu boyunca birbirimizi desteklemeye kadar, ekibi birbirine daha da yakınlaştırıyor. Ayrıca kuruluş genelinde iletişim ve karar alma hızının artmasına da yardımcı oluyor. Yenilikçi ve ileri görüşlü iki marka olarak bundan daha doğal bir ortaklık düşünemiyorum. WhatsApp ile çalışmayı ve hikayelerimizin genişliğini yenilikçi ve orijinal yollarla hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz' dedi.

WhatsApp Başkanı Will Cathcart ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: 'Mercedes-AMG PETRONAS F1 Takımı'nın organizasyonun işleyişini sürdürmek için WhatsApp'a nasıl güvendiğini hayretle izliyoruz. Yıllardır motor sporlarını ileriye taşımak için gösterdikleri liderlik ve değerler ilham verici. WhatsApp'ın takımlarını nasıl bir araya getirdiğini ve taraftarları aksiyona nasıl yaklaştırdığını ortaya çıkarmak için birlikte çalışacağımızdan gurur duyuyorum' diye konuştu.

Bu ortaklık, Formula 1'in dijital taraftar deneyimini geliştirmeye yönelik önemli bir adımdır. WhatsApp'ın küresel erişimi ve etkileşim yeteneği, Mercedes-AMG PETRONAS F1 Takımı'nın dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla bağlantı kurmasına ve onları takıma daha da yakınlaştırmasına yardımcı olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ