MasterChef Türkiye'nin ön elemelerinde sahneye çıkan Sena adlı yarışmacının paylaştığı hayat hikayesi, programa damga vurdu ve şeflerin duygusal anlar yaşamasına neden oldu.

İlk Elemelerde Büyük Etki

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye'de Sena'nın anlattıkları izleyicileri derinden etkiledi.

Sezen Aksu ve Ceylan Ertem sokak hayvanları için şarkı yaptı Sezen Aksu ve Ceylan Ertem sokak hayvanları için şarkı yaptı

Anne Acısını Paylaştı

Sena, 9 yaşında annesini kaybetmenin travmasını yaşadığını ve annesini ölü bulduğunu anlattı. "Kimse yoktu yanımda, ablam ve babam şehir dışındaydılar" diyerek yaşadığı acıyı yürekleri sızlattı.

Umudu ve Azmi

Yarışmacı, zorluklarla dolu bir çocukluk geçirdiğini ve hayatta hayallerini gerçekleştirmek için mücadele ettiğini belirtti. "Ellerim nasır tuttu tahta kaşık kullanmaktan, zor süreçlerden geçtik. Annemin kızıyla gurur duymasını istiyorum" şeklinde konuştu.

Şeflerin Tepkisi

Somer Şef'in sorusu üzerine Sena, ruhsal olarak babasının da onu terk ettiğini hissettiğini ve hayatlarının planladıkları gibi gitmediğini paylaştı.

Kaynak: Haber Merkezi