Manavgat Belediyesi Side Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, Manavgat Belediyesi Hizmet Binası önünde bulunan Sonbahar Yolu’nda etkinlik düzenledi.

Sonbahar Yolu’nda Etkinlik

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte belediye bahçesindeki yaprakları süpürmeyerek vatandaşlar için çekim alanı oluşturan Manavgat Belediyesi’nin Hizmet Binası bahçesi, Side Kreşi öğrencilerinin etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Manavgat Belediyesi'nden anlamlı turnuva! Manavgat Belediyesi'nden anlamlı turnuva!

“Sonbahar Dinletisi” Etkinliği

Miniklerin gerçekleştirdiği “Sonbahar Dinletisi” etkinliğine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve kreş öğretmenleri, öğrenciler ve kreş çalışanları katıldı.

Başkan Sözen’in Duygusal Anları

Miniklerin pankartlarla yazdığı “Seni Çok Seviyoruz” yazısı Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i oldukça duygulandırdı. Başkan Sözen, kendilerine anlamlı sürpriz yapan miniklerin yanlarına giderek onlarla esprili sohbetler yaptı, oyunlar oynadı.

Etkinlik Kapsamında İkramlar

Öğrenciler, etkinlik kapsamında ıhlamur ve tarçınlı kurabiye ikramında bulundu. Sonbaharın gelişini büyük bir heyecanla karşılayan minikler, hafızalara kazınmış müzikleri hep birlikte söyledi.

Ünlü oyuncu Onur Saylak’tan acı haber geldi! Ünlü oyuncu Onur Saylak’tan acı haber geldi!

Hatıra Fotoğrafları

Başkan Şükrü Sözen miniklerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlik sonunda belediye bahçesinde gönüllerince oynayan çocukların mutluluğu ise neşe dolu anlara sahne oldu.

Başkan Sözen’in Teşekkürleri

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen etkinlikten büyük bir keyif aldığını, öğrencilere ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Kaynak: Kamer Durdu