İnci Küpeli Kız Sorusunun Cevabı Ne? İnci Küpeli Kız Sorusunun Cevabı Ne?

Manavgat'ın Örnek Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan kontrolsüz kavşakta bir kez daha kaza meydana geldi. Hafif ticari araç sürücüsü Nihat G., kavşak içerisinde seyir halindeyken Şükran Sude Orta'nın kullandığı motosiklete çarptı. Çarpmanın etkisiyle yola savrulan motosiklet sürücüsü yaralanarak hastaneye kaldırıldı. 112 Acil Sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla tedavi altına alınan sürücünün durumunun stabil olduğu belirtildi.

Güvenlik Kamerası Görüntüleri

Kaza anı, çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, hafif ticari aracın motosiklete çarpması ve çevredeki esnafın hızla olay yerine koşması yer alıyor.

Esnafın İsyanı ve Talepleri

Kaza sonrası bölgedeki esnaflar, uzun süredir yaşanan kazalar ve alınmayan önlemler nedeniyle yetkililere isyan etti. Levent Akın, kavşakta trafik yoğunluğunun arttığını ve birçok kazanın ucuz atlattığını belirterek, “Sık sık kazalar meydana geliyor ve dur levhası gibi önlemler alınmadığı için endişeliyiz. Acilen hız kesici ve trafik işaretlerinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor. Yetkililerden bir çözüm bekliyoruz” dedi.

Durumun Vahameti ve Çözüm Beklentisi

Şükrü Sözen Köprüsü'nün yapılmasıyla birlikte trafik akışının zorlaştığı belirtilen bölgede, esnaf ve sürücülerin can güvenliği için acil önlemler alınması talep ediliyor. Kazaların art arda yaşandığı kontrolsüz kavşakta, durumun daha da kötüleşmemesi için yerel yönetimlerden adım bekleniyor.

Kaynak: Kamer Durdu