KPSS Sınavına Giden Aile Kaza Geçirdi! 3 Kişi Yaralandı KPSS Sınavına Giden Aile Kaza Geçirdi! 3 Kişi Yaralandı

Korkuteli'nde yaşayan 17 yaşındaki Ü.A., 14 yaşından itibaren çok sayıda köylü tarafından cins*l ist*smara maruz kaldı. Bir CİMER ihbarı ile ortaya çıkan skandalda 1kişi tutuklanırken, annesi ve babası da zihinsel engelli olan Ü.A.'nın yaşadıklarını anlattığı ifadeler ortaya çıktı.

İlk Tecavüz 70 Yaşındaki Dayıdan Geldi

Halk TV'den Mustafa Balcı'nın imzasıyla yayınlanan habere göre, korkunç olaylar mart ayında aynı köyde yaşayan Ahmet K.'nın tutuklanmasıyla ortaya çıktı. Köyde uzun süredir dillendirilen söylentiler üzerine Ahmet K.'nın Ü.A.'ya cins*l ist*smarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli, Jandarma sorgusunun ardından Savcılığa sevk edilerek tutuklandı. İlk aşamada tek bir fail olduğu düşünülen olayda CİMER'e yapılan ihbar, skandalın boyutunu büyüttü. 30 Nisan 2024 tarihli CİMER ihbarının ardından Ü.A.'ya yönelik ist*smarda bulunduğu iddiasıyla 6 kişiye yönelik incelemeler başlatıldı.

6 Kişinin İfadesi  Alındı

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı Çocuk İzleme Merkezi tarafından yapılan sorgusunda Ü.A., yaşadığı dehşet verici olayları anlattı. 6 Farklı kişi tarafından ist*smara uğradığını belirten Ü.A., Mayıs ayında verdiği ifadesinde kendisine ilk tecavüz eden kişinin annesinin dayısı 70 yaşındaki Mehmet C. olduğunu ifade etti. Ü.A., diğer isimler tarafından da ist*smara uğradıktan sonra kendisine 100-200 TL paralar verildiğini öğrenildi. Zorla tecav*ze uğradığını aktardı.

Kaynak: Haber Merkezi