Kocaeli Darıca'da 272 m² arsa icradan satılıktır. İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Trabzon Ortahisar ilçesinde icradan satılık 3+1 daire Trabzon Ortahisar ilçesinde icradan satılık 3+1 daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/2684 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kocaeli İl, Darıca İlçe, İSTASYON Mahalle/Köy, 1539 Ada, 3 Parsel,Kıymet takdirine esas taşınmaz, Darıca İlçesi, Sırasöğütler Mahallesi, 1539 ada 3 parsel nolu, Sırasöğütler cad. , No:145 adresinde bulunan Arsa vasıflı parseldir. Üzerinde herhangi bir yapı mevcut değildir. Yakın çevresinde sanayi ve konut türü yapılar mevcuttur. TEM Otoyolu?na ve D-100 Karayolu 'na yakın konumdadır. Tüm Alt yapı ve Belediye hizmetlerinden faydalanmakta olup, ulaşım imkanları iyidir. Parsel imar uygulaması gördüğü için arsa vasıflı olup, taşınmazın değerlendirmesi yapılırken arsa olarak değerlendirme yapılmıştır.
Adresi : Darıca İlçesi, Sırasöğütler Caddesi No:145 Darıca/ KOCAELİ
Yüzölçümü : 272,00 m2
İmar Durumu : 1/1000 ölçekli uygulama imar planında konut alanı lejantında yer aldığı T.A.K.S 0.40 K.A.K.S (Emsal):1.20 ,3 kat imarlı olduğu görülmektedir.
Kıymeti : 1.632.000,00 TL
KDV Oranı : %10
Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydındaki gibidir.

Kaynak: ilan.gov.tr