31 Mart 2023'te vizyona giren 'Kızım' filmi, güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla sinemaseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Filmin çekildiği yerler ve detayları merak konusu. İşte 'Kızım' hakkında tüm bilgiler...

'Kızım' Filmi Nerede Çekildi?

İhsan Gökhan Gökçay'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 'Kızım' filmi, büyük bir titizlikle hazırlanan sahneleriyle dikkat çekiyor. Çekimleri çeşitli mekanlarda gerçekleştirilen filmin detayları, izleyicilerin merakını uyandırıyor. Filmin çekim yerleri, hem doğal güzellikleri hem de atmosferiyle filme ayrı bir hava katıyor.

Filmin Konusu

'Kızım' filmi, ölümcül bir hastalığa yakalanan kızını kurtarmak için her şeyi göze alan doktor bir annenin dramatik hikayesini konu alıyor. Doktor anne, kızının tedavisi için çareler ararken, dini ve manevi duyguları istismar eden kişilerin tuzağına düşer. Bu zorlu süreçte hem içsel hem de dışsal mücadeleler yaşayan kadının, kızını kurtarmak için verdiği savaşı izleyiciye aktarıyor.

Finike Boldağ’da bidon devri bitti Finike Boldağ’da bidon devri bitti

Kizim Filmi Kizim Nerede Cekildi Konusu Ve Oyunculari 2

Oyuncu Kadrosu

'Kızım' filminde başarılı ve deneyimli oyuncular bir araya geliyor:

  • Erol Yavan
  • Sinem Dalkıran
  • Pınar Kartal
  • Elif Naz Uyanık

Filmin müzikleri Mustafa Arapoğlu tarafından yapılırken, görüntü yönetmenliğini Yaşar Özkan, kurguyu ise Özkan Aksular üstleniyor. Dağıtımını ise MC Film Distribution firması gerçekleştiriyor.

Kaynak: Haber Merkezi