Sevilen dizi Kızıl Goncalar, 19. bölümü ile sezon finali yaparak izleyicilerine kısa bir süreliğine veda etti. Dizinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

Kızıl Goncalar'ın Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Kızıl Goncalar dizisi, 19. bölümü ile sezon finali yaparak izleyicilerini merakta bıraktı. Ünlü oyuncular Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu ve Özcan Deniz’in başrollerinde yer aldığı dizi, dramatik ve beklenmedik gelişmelerle dolu bir bölümle sezonu kapattı. Özellikle Mert Yazıcıoğlu'nun canlandırdığı Cüneyd karakterinin yaşadığı trajik olaylar, dizi hayranlarını şoke etti.

Yeni Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Hazal Türesan, Erkan Avcı ve Şerif Erol gibi başarılı isimlerin bulunduğu Kızıl Goncalar dizisinin, eylül ayının ilk haftasında çekimlere başlaması planlanıyor. Dizinin yeni sezonu ise eylül ayının son haftasında izleyiciyle buluşacak.

Antalya Falezlerde Kaçak Asansör Yıkım Gerginliği Lüks Araçlarla Rezilliğe Dönüştü Antalya Falezlerde Kaçak Asansör Yıkım Gerginliği Lüks Araçlarla Rezilliğe Dönüştü

Cüneyd Karakteri Devam Edecek Mi?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Mert Yazıcıoğlu’nun canlandırdığı Cüneyd Efendi karakterinin diziden ayrılacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğu belirtildi. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu dizinin senaryosu ise Necati Şahin tarafından kaleme alınıyor. Yeni sezon için ekibe katılacak yeni bir oyuncu ise henüz açıklanmadı.

Kaynak: Haber Merkezi