MİT'in yakaladığı sözde P*K/K*K Almanya sorumlusu tutuklandı MİT'in yakaladığı sözde P*K/K*K Almanya sorumlusu tutuklandı

Adana'da yaşanan bir olayda, evliliklerinin sona ermesinin ardından kıskançlık krizine kapılan bir kişi, eski eşini iş yerinde pompalı tüfekle vurarak ağır yaraladı. 16 Şubat günü Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl Mahallesi'nde gerçekleşen olayda, Oktay D. (35) ve Nurseli K. (29) çifti, anlaşamadıkları için boşandılar. Ancak Oktay D., eski eşinin başka biriyle ilişkisi olduğunu düşünerek kıskançlık krizine girdi.

Kıskançlık krizi korkunç sona erdi

İş Yerinde Saldırı

Kıskançlık krizine kapılan Oktay D., Nurseli K.'nin çalıştığı iş yerine giderek elindeki pompalı tüfekle saldırdı. Saldırı sonucunda ağır yaralanan Nurseli K., hemen hastaneye kaldırıldı. Kadının bacağından vurulması üzerine özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Aw150271 02 (1)

Şüpheli Tutuklandı

Olayın ardından polis ekipleri harekete geçerek şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Oktay D.'yi Sarıçam ilçesine bağlı Beyceli Mahallesi'nde bir akrabasının evinde saklanırken buldu ve operasyonla yakaladı. Şüpheli, ifadesinde olayı bir anlık öfkeyle gerçekleştirdiğini belirterek pişman olduğunu dile getirdi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Oktay D., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kıskançlık krizi korkunç sona erdi

Kaynak: İHA