Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, Türkiye genelindeki 51 ilde bulunan toplam 865 arsayı satışa çıkarıyor. Satışlar, yüzde 25 peşinatla ve 24 ay vadeli ödeme seçeneğiyle gerçekleştirilecek. Peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirim uygulanacak.

Müzayede tarihi

Satış ihaleleri, 9-10-11 Temmuz 2024 tarihlerinde saat 10:30'da çevrimiçi olarak yapılacak.

İstanbul, Ankara, Samsun, Malatya, Mardin ve Şanlıurfa’da

Özellikle ev yapmak isteyen ve iş yerine uygun arsa arayan vatandaşlar; İstanbul’da 31, Ankara’da 37, Malatya’da 139, Mardin’de 16, Samsun’da 113 ve Şanlıurfa’da 119 muhtelif arsa için gün sayıyor. Yüksek talep olan illerde katılım için başvurular başladı.

Çalışma Bakanlığından yerel yönetimlerdeki işten çıkarmalara ilişkin açıklama Çalışma Bakanlığından yerel yönetimlerdeki işten çıkarmalara ilişkin açıklama

Satılacak arsaların detayları ve fiyatları şu şekildedir: Fiyatlar 1 milyon 220 bin lira ile 41 milyon 514 bin lira arasında değişiyor. İhalelere online olarak emlakmuzayede.com.tr adresinden katılabilirsiniz. İhaleye katılmak isteyenlerin belirlenen katılım teminatını ödemesi gerekiyor.

İhalelerin yapılacağı adresler ise şunlardır: Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Konferans Salonu, Çankaya, Ankara ve TOKİ İstanbul Küçükçekmece'deki merkezi.

Kentsel Dönüşüm Başkanlığı duyurdu! 51 ilde 865 arsa satılacak

Kaynak: Haber Merkezi