Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Arslanbucak Ortaokulu'nda düzenlenen 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla düzenlenen karne törenine katıldı.

2024-2025 ücretli öğretmenlik başvuruları başladı! Başvuru nasıl yapılır? 2024-2025 ücretli öğretmenlik başvuruları başladı! Başvuru nasıl yapılır?

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu karne töreninde öğrencilerle buluştu

Törene, Başkan Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri de katıldı. Başkan Topaloğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekar, okulda bir sınıfa girerek öğrencilere karnelerini dağıttı ve her bir öğrenciyle tebrik edip sohbet etti.

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu karne töreninde öğrencilerle buluştu

Öğrenciler, Başkan Topaloğlu'nu karşılarında görünce koşarak sarılarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Törende ayrıca Başkan Topaloğlu, öğrencilerin aileleriyle de sohbet etti.

Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu karne töreninde öğrencilerle buluştu

Başkan Topaloğlu'nun Açıklamaları

Karne dağıtım töreninden sonra konuşan Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu, öğrencilerin ve öğretmenlerin yaz tatiline girdiğini belirterek, tüm öğrencileri tebrik etti. Ayrıca öğrencilere yaz tatilinde bol bol kitap okumaları konusunda tavsiyelerde bulunan Başkan Topaloğlu, 'Kitap okumak kelime dağarcığımızı geliştirir. Tüm öğrencilerimizin karnelerini dağıttık ve onları tebrik ettik. Şimdi sıra, öğrencilerimizin kırtasiye malzemelerini hazırlamakta. Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra malzemeleri okullar açılmadan önce sıralarına bırakacağız. Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ailelerine keyifli bir tatil diliyorum'  şeklinde konuştu.

Kaynak: Kemer Belediyesi/ Bülten